1. Eha Polluks direktor eha.polluks@aserik.edu.ee
2. Katrin Ostapov õppealajuhataja, ajalugu katrin.ostapov@aserik.edu.ee
3. Pärja Kesküla huvijuht parja.keskyla@aserik.edu.ee
4. Kristel Allikmäe kunst, käsitöö kristel.allikmae@aserik.edu.ee
5. Triinu Rohesalu pikapäevarühma õpetaja, õpiabi õpetaja triinu.rohesalu@aserik.edu.ee
6. Regina Kaplina eesti k teise keelena, vene k regina.kaplina@aserik.edu.ee
7. Urve Kivipalu algklassid urve.kivipalu@aserik.edu.ee
8. Andres Sõber kehaline kasvatus andres.sober@aserik.edu.ee
9. Ingrid Korjus loodusõpetus, bioloogia, geograafia ingrid.korjus@aserik.edu.ee
10. Jelena Kurtukova vene keel ja kirjandus – vene osakond jelena.kurtukova@aserik.edu.ee
11. Õnne Linnamäe inglise keel ja käelised tegevused onne.linnamae@aserik.edu.ee
12. Anna Metsis eesti keel ja kirjandus, vene keel anna.metsis@aserik.edu.ee
13. Ave Ojasalu HEV koordinaator, eripedagoog (0,2) ave.ojasalu@aserik.edu.ee
14. Helen Oras algklassid, matemaatika – eesti osakond helen.oras@aserik.edu.ee
15. Jekaterina Pilden algklassid ja matemaatika – vene osakond jekaterina.pilden@aserik.edu.ee
16. Dmytro Popov inglise keel dmytro.popov@aserik.edu.ee
17. Marina Popova muusika marina.popova@aserik.edu.ee
18. Juho Põld poiste käsitöö juho.pold@aserik.edu.ee
19. Jelena Sussareva matemaatika, füüsika – eesti ja vene osakond jelena.sussareva@aserik.edu.ee
20. Anna Tarbajeva keemia, bioloogia – füüsika vene osakond anna.tarbajeva@aserik.edu.ee
21. Kaari Uussoo algklassid, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus kaari.uussoo@aserik.edu.ee
22. Maria Šipilova algklassid – vene osakond, õpiabi õpetaja maria.sipilova@aserik.edu.ee
23. Irina Semjonova vene algklassid irina.semjonova@aserik.edu.ee
24. Moonika Rander sotsiaalpedagoog sotsiaalpedagoog@aserik.edu.ee