1. Eha Polluks direktor eha.polluks@aserik.edu.ee
2. Katrin Ostapov õppealajuhataja, ajalugu katrin.ostapov@aserik.edu.ee
3. Ellen Sepp huvijuht ellen.sepp@aserik.edu.ee
4. Kristel Allikmäe kunst, käsitöö kristel.allikmae@aserik.edu.ee
5. Regina Kaplina eesti k teise keelena, vene k regina.kaplina@aserik.edu.ee
6. Urve Kivipalu algklassid-eesti keel urve.kivipalu@aserik.edu.ee
7. Aleksander Bobrov kehaline kasvatus aleksander.bobrov@aserik.edu.ee
8. Ingrid Korjus loodusõpetus, bioloogia, geograafia ingrid.korjus@aserik.edu.ee
9. Jelena Kurtukova vene keel ja kirjandus – vene osakond jelena.kurtukova@aserik.edu.ee
10. Õnne Linnamäe inglise keel onne.linnamae@aserik.edu.ee
11. Anna Metsis eesti keel ja kirjandus anna.metsis@aserik.edu.ee
12. Ave Ojasalu HEV koordinaator, eripedagoog (0,2) ave.ojasalu@aserik.edu.ee
13. Helen Oras algklassid, matemaatika – eesti osakond helen.oras@aserik.edu.ee
14. Jekaterina Pilden pikapäevarühm jekaterina.pilden@aserik.edu.ee
15. Marina Popova muusika marina.popova@aserik.edu.ee
16. Juho Põld poiste käsitöö juho.pold@aserik.edu.ee
17. Jelena Sussareva matemaatika, füüsika – eesti ja vene osakond jelena.sussareva@aserik.edu.ee
18. Anna Tarbajeva keemia, bioloogia – füüsika vene osakond anna.tarbajeva@aserik.edu.ee
19. Kaari Uussoo algklassid, inimeseõpetus kaari.uussoo@aserik.edu.ee
20. Maria Šipilova algklassid – vene osakond, õpiabi õpetaja maria.sipilova@aserik.edu.ee
21. Irina Semjonova algklassid irina.semjonova@aserik.edu.ee
22. Moonika Rander sotsiaalpedagoog sotsiaalpedagoog@aserik.edu.ee
23. Viktoria Abdussaljamova algklassid II, III ja IV b viktoria.abdussaljamova@aserik.edu.ee